Bursiyerlerimiz

Yıllara Göre Bursiyerlerimiz

İş Dünyası Burs Programı ile siz de TOBB ETÜ’lü olun!

Hemen Başvurun

2018 Bursiyerlerimiz

Mustafa Kaan Sığırcı
Hukuk

Mustafa Kaan Sığırcı

“Geleceğe dair hedeflerimi gerçekleştirme konusunda TOBB ETÜ'nün tecrübesi ve kaliteli eğitim anlayışı çok yardımcı olacaktır.”
Ankara
Meliha Eda Ayaş
Tıp Fakültesi

Meliha Eda Ayaş

Mersin
Ömer Kerem Özben
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Ömer Kerem Özben

Malatya
Osman Baysal
İşletme

Osman Baysal

Aksaray
Ersin Aslan
Hukuk

Ersin Aslan

Ankara
Oğuz Öçal
Bilgisayar Mühendisliği

Oğuz Öçal

Balıkesir
İmran Sude Çankaya
Hukuk

İmran Sude Çankaya

Ankara
Umut Bayatlı
Tarih

Umut Bayatlı

Ankara
Oğul İşiner
Endüstriyel Tasarım

Oğul İşiner

“ İş Dünyası Burs Programı gelecek planlarım için birikim yapmama yardımcı oldu.”
Ankara
İbrahim Gülbahar
İşletme

İbrahim Gülbahar

Ankara
Alper Erünal
Hukuk

Alper Erünal

Eğirdir
Alperen Türkkaş
Hukuk

Alperen Türkkaş

Ankara
Süleyman Kaan Çetin
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Süleyman Kaan Çetin

Ankara
Nuri Barış Önal
Bilgisayar Mühendisliği

Nuri Barış Önal

Ankara
Ahmet Said Çıtak
Bilgisayar Mühendisliği

Ahmet Said Çıtak

Ankara
Abdulkadir Özdemir
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Abdulkadir Özdemir

Ankara
Furkan Kılınçer
Hukuk

Furkan Kılınçer

Karabük
Elif Alkan
İşletme

Elif Alkan

Ankara
Selen Sarıkaya
İşletme

Selen Sarıkaya

Ankara
Kamil Alperen Yılmaz
Bilgisayar Mühendisliği

Kamil Alperen Yılmaz

Kayseri
Gökçe İspirli
Mimarlık

Gökçe İspirli

Ankara
İremnur Çolak
Bilgisayar Mühendisliği

İremnur Çolak

Balıkesir
Resul Kayaalp
İşletme

Resul Kayaalp

Ankara
Beyza Yıldız
Endüstri Mühendisliği

Beyza Yıldız

Ankara
Selen Boran
Endüstri Mühendisliği

Selen Boran

Ankara
Yiğit Çevik
Bilgisayar Mühendisliği

Yiğit Çevik

Ankara
Zübeyde Buse Yıldırım
İşletme

Zübeyde Buse Yıldırım

Eskişehir
Durali Eralp Öztürk
Biyomedikal Mühendisliği

Durali Eralp Öztürk

Ankara
Sena Leblebici
Endüstri Mühendisliği

Sena Leblebici

Manisa
Ayşenur Uğur
Hukuk

Ayşenur Uğur

Çorum
Burak Barkuz
Hukuk

Burak Barkuz

Aksaray
Yusuf Ozan Kırlı
İşletme

Yusuf Ozan Kırlı

Muğla
Yaren Dönmez
Endüstri Mühendisliği

Yaren Dönmez

Aksaray
Gökçe Nur Pulat
Bilgisayar Mühendisliği

Gökçe Nur Pulat

Ankara
Gizem Dinç
Bilgisayar Mühendisliği

Gizem Dinç

Ankara
Cemre Metin Karademir
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Cemre Metin Karademir

Niğde
Mert Can Gönen
Bilgisayar Mühendisliği

Mert Can Gönen

Aksaray
Melih Yıldırım
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Melih Yıldırım

İzmir
Mehmet Efehan Gülten
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Mehmet Efehan Gülten

Ankara
Uygar Boran Yaz
Psikoloji

Uygar Boran Yaz

Ankara
Furkan Başoğlu
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Furkan Başoğlu

Ankara
Barçın Loğoğlu
Hukuk

Barçın Loğoğlu

Konya
Yetkin Erce Ecer
Mimarlık

Yetkin Erce Ecer

Ankara
Berat Taha Atmaca
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Berat Taha Atmaca

Erzurum
Eren Sarıkulak
Endüstri Mühendisliği

Eren Sarıkulak

Denizli
Hamit Yiğit
İşletme

Hamit Yiğit

Ankara
Gökçe Deniz Tokmak
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Gökçe Deniz Tokmak

Ankara
Faruk Mert Akcan
Bilgisayar Mühendisliği

Faruk Mert Akcan

Ankara
Betül Bayrak
Hukuk

Betül Bayrak

Ankara
Hilal İrem Özdemir
Görsel İletişim Tasarımı

Hilal İrem Özdemir

Ankara
Selin Demirel
Tıp Fakültesi

Selin Demirel

Samsun
Oğuz Özkale
Hukuk

Oğuz Özkale

Eskişehir
Buket Ayça Er
Tıp Fakültesi

Buket Ayça Er

Konya
Melis Ekin Özekin
Hukuk

Melis Ekin Özekin

İstanbul
Sıla Vural
Makine Mühendisliği

Sıla Vural

Aydın
Hifa Çalışkan
Bilgisayar Mühendisliği

Hifa Çalışkan

Sinop
Bengisu Güleç
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Bengisu Güleç

Ankara
Şule Gülen Keçeli
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Şule Gülen Keçeli

Ankara
Bengi Su Ekizoğlu
Bilgisayar Mühendisliği

Bengi Su Ekizoğlu

İzmir
Irmak Güvenç
Tıp Fakültesi

Irmak Güvenç

Ankara
Fulya Çalık
Biyomedikal Mühendisliği

Fulya Çalık

Kastamonu
Buğra Taşkın Yalçın
Bilgisayar Mühendisliği

Buğra Taşkın Yalçın

Ankara
Halil İbrahim Kalcıoğlu
Makine Mühendisliği

Halil İbrahim Kalcıoğlu

Rize
Okan Özkardeş
Bilgisayar Mühendisliği

Okan Özkardeş

Bursa
Uğur Altınışık
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Uğur Altınışık

Ankara
Mehmet Selim Yüksektepe
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Mehmet Selim Yüksektepe

Ankara
Uzay Yıldıztaşkan
Bilgisayar Mühendisliği

Uzay Yıldıztaşkan

Antalya
Rabia Dila Yılmaz
İktisat

Rabia Dila Yılmaz

İzmir
Tunahan Yetmez
Tıp Fakültesi

Tunahan Yetmez

Kastamonu
Nazif Orhun Tekci
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Nazif Orhun Tekci

Ankara
Tuna Yıldız
Tıp Fakültesi

Tuna Yıldız

Artvin
Elif Gül
Bilgisayar Mühendisliği

Elif Gül

Ankara
Gülperi Ceren Arslan
Tıp Fakültesi

Gülperi Ceren Arslan

İstanbul
Ziyacan Atakul
Makine Mühendisliği

Ziyacan Atakul

Ankara
Tarık Taha Demirtaş
Makine Mühendisliği

Tarık Taha Demirtaş

Ankara
Hatice Yağmur Kara
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Hatice Yağmur Kara

Eskişehir
Seyfi Demirel
Görsel İletişim Tasarımı

Seyfi Demirel

Ankara
Ömer Faruk Polat
Bilgisayar Mühendisliği

Ömer Faruk Polat

Ankara
Ahmet Selim Pehlivan
Bilgisayar Mühendisliği

Ahmet Selim Pehlivan

Afyonkarahisar
İlayda Nur Çam
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

İlayda Nur Çam

Karabük
Beyza Nur Küçük
Psikoloji

Beyza Nur Küçük

Amasya
Yiğit Ahmet Kınık
İşletme

Yiğit Ahmet Kınık

Ankara
Edanur Eraslan
Biyomedikal Mühendisliği

Edanur Eraslan

Ankara
Ebrar Buyurucu
Psikoloji

Ebrar Buyurucu

Rize
İzlem Deniz Kaya
Bilgisayar Mühendisliği

İzlem Deniz Kaya

Nevşehir
Bedirhan Çimen
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Bedirhan Çimen

Kahramanmaraş
Muhammed Selman Somuncu
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Muhammed Selman Somuncu

Ankara
Yusuf Burak Yozgat
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Yusuf Burak Yozgat

Ankara
Mustafa Mert Ekin
Bilgisayar Mühendisliği

Mustafa Mert Ekin

Muğla
İbrahim Ergen
Tıp Fakültesi

İbrahim Ergen

Afyon
Sıla Uludağ
Tıp Fakültesi

Sıla Uludağ

Niğde
Mehmet Enes Fidan
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Mehmet Enes Fidan

Eskişehir
Gamze Işık
İktisat

Gamze Işık

Giresun
Süveyda Şanlı
Biyomedikal Mühendisliği

Süveyda Şanlı

Ankara
Mina Sude Topuz
Psikoloji

Mina Sude Topuz

Ankara
Berk Can İşbilen
Hukuk

Berk Can İşbilen

Kırklareli
Muhammed Berkay Sevinç
Tıp Fakültesi

Muhammed Berkay Sevinç

Ankara
Zeynep Büyüktepe
Hukuk

Zeynep Büyüktepe

Ankara
Ayşe Gül Bulut
Biyomedikal Mühendisliği

Ayşe Gül Bulut

Ankara
Hasan Erdem Ak
Bilgisayar Mühendisliği

Hasan Erdem Ak

Sakarya
Berra Kurtoğlu
Tıp Fakültesi

Berra Kurtoğlu

Ankara
Mert Lale
Makine Mühendisliği

Mert Lale

Ankara
Muhammed Bilal Arpacık
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Muhammed Bilal Arpacık

Malatya
ibrahim Ethem Şahin
Hukuk

ibrahim Ethem Şahin

Ankara
Açelya Tuğrul
Hukuk

Açelya Tuğrul

Aydın
Süleyman Şamil Ceran
Bilgisayar Mühendisliği

Süleyman Şamil Ceran

Ankara
Selin Senay Uzun
Makine Mühendisliği

Selin Senay Uzun

Ankara
Berat Toprak Arıbaş
Makine Mühendisliği

Berat Toprak Arıbaş

Aksaray
Nuran Eröz
Makine Mühendisliği

Nuran Eröz

Aydın
İbrahim Ethem Alper
Hukuk

İbrahim Ethem Alper

Ankara
Özge Özoğlu
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Özge Özoğlu

Ankara
Sevim Çetintaş
Mimarlık

Sevim Çetintaş

Ankara
Ece Deveci
Tıp Fakültesi

Ece Deveci

Ankara
Dila Sultan Çilesiz
Hukuk

Dila Sultan Çilesiz

Ankara
Ömer Faruk Erbaş
İşletme

Ömer Faruk Erbaş

Van
Aleyna Nur Acır
Hukuk

Aleyna Nur Acır

Ankara
Doğukan Coşkun
Hukuk

Doğukan Coşkun

Muğla
Özge Zengin
Endüstri Mühendisliği

Özge Zengin

Ankara
Ahmet Sefa Dalma
İktisat

Ahmet Sefa Dalma

Çorum
Busenur Baş
Hukuk

Busenur Baş

Ankara
Janset Sözbilici
Endüstri Mühendisliği

Janset Sözbilici

Ankara
Serhat Fatih Sözen
Bilgisayar Mühendisliği

Serhat Fatih Sözen

Ankara
Kadir Arslan
Bilgisayar Mühendisliği

Kadir Arslan

Ankara
Seyyid Hikmet Çelik
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Seyyid Hikmet Çelik

Ankara