Bursiyerlerimiz

İş Dünyası Burs Programı ile siz de TOBB ETÜ’lü olun!

2018 Bursiyerlerimiz

Gülperi Ceren Arslan
Tıp Fakültesi

Gülperi Ceren Arslan

“İş Dünyası Burs Programı desteği sayesinde Türkiye'nin en iyi tıp fakültelerinden birine sahip TOBB ETÜ’de okuma şansını yakaladım.”
İstanbul
Tunahan Yetmez
Tıp Fakültesi

Tunahan Yetmez

Kastamonu
Uygar Boran Yaz
Psikoloji

Uygar Boran Yaz

Ankara
Janset Sözbilici
Endüstri Mühendisliği

Janset Sözbilici

Ankara
Durali Eralp Öztürk
Biyomedikal Mühendisliği

Durali Eralp Öztürk

Ankara
İremnur Çolak
Bilgisayar Mühendisliği

İremnur Çolak

Balıkesir
Ahmet Selim Pehlivan
Bilgisayar Mühendisliği

Ahmet Selim Pehlivan

Afyonkarahisar
Berk Can İşbilen
Hukuk

Berk Can İşbilen

Kırklareli
Nazif Orhun Tekci
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Nazif Orhun Tekci

“ İş Dünyası Burs Programı sayesinde maddi ve manevi olarak pek çok sıkıntıdan kurtuldum.”
Ankara
Ayşenur Uğur
Hukuk

Ayşenur Uğur

Çorum
Burak Barkuz
Hukuk

Burak Barkuz

Aksaray
Berat Toprak Arıbaş
Makine Mühendisliği

Berat Toprak Arıbaş

Aksaray
Irmak Güvenç
Tıp Fakültesi

Irmak Güvenç

Ankara
Seyfi Demirel
Görsel İletişim Tasarımı

Seyfi Demirel

Ankara
Buket Ayça Er
Tıp Fakültesi

Buket Ayça Er

Konya
Elif Gül
Bilgisayar Mühendisliği

Elif Gül

Ankara
Serhat Fatih Sözen
Bilgisayar Mühendisliği

Serhat Fatih Sözen

Ankara
Selin Demirel
Tıp Fakültesi

Selin Demirel

Samsun
Ömer Faruk Polat
Bilgisayar Mühendisliği

Ömer Faruk Polat

Ankara
Kadir Arslan
Bilgisayar Mühendisliği

Kadir Arslan

Ankara
Barçın Loğoğlu
Hukuk

Barçın Loğoğlu

Konya
Yiğit Çevik
Bilgisayar Mühendisliği

Yiğit Çevik

Ankara
İmran Sude Çankaya
Hukuk

İmran Sude Çankaya

Ankara
Ebrar Buyurucu
Psikoloji

Ebrar Buyurucu

Rize
Hifa Çalışkan
Bilgisayar Mühendisliği

Hifa Çalışkan

Sinop
Halil İbrahim Kalcıoğlu
Makine Mühendisliği

Halil İbrahim Kalcıoğlu

Rize
Muhammed Bilal Arpacık
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Muhammed Bilal Arpacık

Malatya
Mustafa Çoruh
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Mustafa Çoruh

Konya
Süveyda Şanlı
Biyomedikal Mühendisliği

Süveyda Şanlı

Ankara
Bengisu Güleç
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Bengisu Güleç

Ankara
Melih Yıldırım
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Melih Yıldırım

İzmir
Kamil Alperen Yılmaz
Bilgisayar Mühendisliği

Kamil Alperen Yılmaz

Kayseri
Furkan Başoğlu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Furkan Başoğlu

Ankara
Hasan Erdem Ak
Bilgisayar Mühendisliği

Hasan Erdem Ak

Sakarya
Mustafa Mert Ekin
Bilgisayar Mühendisliği

Mustafa Mert Ekin

Muğla
Yaşar Can Kara
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Yaşar Can Kara

Konya
ibrahim Ethem Şahin
Hukuk

ibrahim Ethem Şahin

Ankara
Melis Ekin Özekin
Hukuk

Melis Ekin Özekin

İstanbul
Muhammed Berkay Sevinç
Tıp Fakültesi

Muhammed Berkay Sevinç

Ankara
Mehmet Efehan Gülten
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Mehmet Efehan Gülten

Ankara
Uğur Altınışık
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Uğur Altınışık

Ankara
Doğukan Coşkun
Hukuk

Doğukan Coşkun

Muğla
Selen Sarıkaya
İşletme

Selen Sarıkaya

Ankara
Mustafa Kaan Sığırcı
Hukuk

Mustafa Kaan Sığırcı

Ankara
Tarık Taha Demirtaş
Makine Mühendisliği

Tarık Taha Demirtaş

Ankara
Hamit Yiğit
İşletme

Hamit Yiğit

Ankara
Hatice Yağmur Kara
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Hatice Yağmur Kara

Eskişehir
Mehmet Enes Fidan
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Mehmet Enes Fidan

Eskişehir
Nuri Barış Önal
Bilgisayar Mühendisliği

Nuri Barış Önal

Ankara
Gökçe Deniz Tokmak
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Gökçe Deniz Tokmak

Ankara
Sıla Vural
Makine Mühendisliği

Sıla Vural

Aydın
Selen Boran
Endüstri Mühendisliği

Selen Boran

Ankara
Mert Lale
Makine Mühendisliği

Mert Lale

Ankara
İbrahim Ergen
Tıp Fakültesi

İbrahim Ergen

Afyon
İbrahim Gülbahar
İşletme

İbrahim Gülbahar

Ankara
Bedirhan Çimen
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Bedirhan Çimen

Kahramanmaraş
Özge Zengin
Endüstri Mühendisliği

Özge Zengin

Ankara
Fulya Çalık
Biyomedikal Mühendisliği

Fulya Çalık

Kastamonu
Gamze Işık
İktisat

Gamze Işık

Giresun
Süleyman Kaan Çetin
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Süleyman Kaan Çetin

Ankara
Yaren Dönmez
Endüstri Mühendisliği

Yaren Dönmez

Aksaray
Mehmet Selim Yüksektepe
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Mehmet Selim Yüksektepe

Ankara
Umut Bayatlı
Tarih

Umut Bayatlı

Ankara
Eren Sarıkulak
Endüstri Mühendisliği

Eren Sarıkulak

Denizli
Okan Özkardeş
Bilgisayar Mühendisliği

Okan Özkardeş

Bursa
Yusuf Ozan Kırlı
İşletme

Yusuf Ozan Kırlı

Muğla
Aleyna Nur Acır
Hukuk

Aleyna Nur Acır

Ankara
Zeynep Büyüktepe
Hukuk

Zeynep Büyüktepe

Ankara
Yiğit Ahmet Kınık
İşletme

Yiğit Ahmet Kınık

Ankara
Ayşe Gül Bulut
Biyomedikal Mühendisliği

Ayşe Gül Bulut

Ankara
Sıla Uludağ
Tıp Fakültesi

Sıla Uludağ

Niğde
Seyyid Hikmet Çelik
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Seyyid Hikmet Çelik

Ankara
Zübeyde Buse Yıldırım
İşletme

Zübeyde Buse Yıldırım

Eskişehir
Beyza Yıldız
Endüstri Mühendisliği

Beyza Yıldız

Ankara
Açelya Tuğrul
Hukuk

Açelya Tuğrul

Aydın
Oğulcan Çöl
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Oğulcan Çöl

Ankara
Tuna Yıldız
Tıp Fakültesi

Tuna Yıldız

Artvin
Furkan Kılınçer
Hukuk

Furkan Kılınçer

Karabük
Meliha Eda Ayaş
Tıp Fakültesi

Meliha Eda Ayaş

Mersin
Ziyacan Atakul
Makine Mühendisliği

Ziyacan Atakul

Ankara
Sevim Çetintaş
Mimarlık

Sevim Çetintaş

Ankara
Alperen Türkkaş
Hukuk

Alperen Türkkaş

Ankara
Selin Senay Uzun
Makine Mühendisliği

Selin Senay Uzun

Ankara
Nuran Eröz
Makine Mühendisliği

Nuran Eröz

Aydın
İlayda Nur Çam
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

İlayda Nur Çam

Karabük
Beyza Nur Küçük
Psikoloji

Beyza Nur Küçük

Amasya
Abdulkadir Özdemir
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Abdulkadir Özdemir

Ankara
Faruk Mert Akcan
Bilgisayar Mühendisliği

Faruk Mert Akcan

Ankara
Cemre Metin Karademir
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Cemre Metin Karademir

Niğde
Ece Deveci
Tıp Fakültesi

Ece Deveci

Ankara
Dila Sultan Çilesiz
Hukuk

Dila Sultan Çilesiz

Ankara
Muhammed Selman Somuncu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Muhammed Selman Somuncu

Ankara
Ahmet Said Çıtak
Bilgisayar Mühendisliği

Ahmet Said Çıtak

Ankara
İzlem Deniz Kaya
Bilgisayar Mühendisliği

İzlem Deniz Kaya

Nevşehir
Hilal İrem Özdemir
Görsel İletişim Tasarımı

Hilal İrem Özdemir

Ankara
Resul Kayaalp
İşletme

Resul Kayaalp

Ankara
Gökçe İspirli
Mimarlık

Gökçe İspirli

Ankara
Oğuz Özkale
Hukuk

Oğuz Özkale

Eskişehir
Ömer Kerem Özben
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Ömer Kerem Özben

Malatya
Özge Özoğlu
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Özge Özoğlu

Ankara
Alper Erünal
Hukuk

Alper Erünal

Eğirdir
Osman Baysal
İşletme

Osman Baysal

Aksaray
Berra Kurtoğlu
Tıp Fakültesi

Berra Kurtoğlu

Ankara
Betül Bayrak
Hukuk

Betül Bayrak

Ankara
Uzay Yıldıztaşkan
Bilgisayar Mühendisliği

Uzay Yıldıztaşkan

Antalya
Elif Alkan
İşletme

Elif Alkan

Ankara
Yetkin Erce Ecer
Mimarlık

Yetkin Erce Ecer

Ankara
Süleyman Şamil Ceran
Bilgisayar Mühendisliği

Süleyman Şamil Ceran

Ankara
Şule Gülen Keçeli
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Şule Gülen Keçeli

Ankara
Mina Sude Topuz
Psikoloji

Mina Sude Topuz

Ankara
Edanur Eraslan
Biyomedikal Mühendisliği

Edanur Eraslan

Ankara
Oğul İşiner
Endüstriyel Tasarım

Oğul İşiner

Ankara
Yusuf Burak Yozgat
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Yusuf Burak Yozgat

Ankara
Rabia Dila Yılmaz
İktisat

Rabia Dila Yılmaz

İzmir
Ömer Faruk Erbaş
İşletme

Ömer Faruk Erbaş

Van
Sena Leblebici
Endüstri Mühendisliği

Sena Leblebici

Manisa
Oğuz Öçal
Bilgisayar Mühendisliği

Oğuz Öçal

Balıkesir
Berat Taha Atmaca
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Berat Taha Atmaca

Erzurum
Gizem Dinç
Bilgisayar Mühendisliği

Gizem Dinç

Ankara
Ahmet Sefa Dalma
İktisat

Ahmet Sefa Dalma

Çorum
Ersin Aslan
Hukuk

Ersin Aslan

Ankara
Bengi Su Ekizoğlu
Bilgisayar Mühendisliği

Bengi Su Ekizoğlu

İzmir
Gökçe Nur Pulat
Bilgisayar Mühendisliği

Gökçe Nur Pulat

Ankara
İbrahim Ethem Alper
Hukuk

İbrahim Ethem Alper

Ankara
Busenur Baş
Hukuk

Busenur Baş

Ankara
Mert Can Gönen
Bilgisayar Mühendisliği

Mert Can Gönen

Aksaray
Buğra Taşkın Yalçın
Bilgisayar Mühendisliği

Buğra Taşkın Yalçın

Ankara