Scholarship Recipients

İş Dünyası Burs Programı ile siz de TOBB ETÜ’lü olun!

2023 Bursiyerlerimiz

Aslı Koç
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Aslı Koç

“TOBB ETÜ ’nün bir parçası olduğum için çok şanslı hissediyorum.”
İzmir
Zeynep Sude	Etli
Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Müh.

Zeynep Sude Etli

Yozgat
Ali Sami Çıtak
Bilgisayar Mühendisliği

Ali Sami Çıtak

Ankara
Yusuf Melih Özker
İşletme

Yusuf Melih Özker

Ankara
Zeynep Koçak
Endüstri Mühendisliği

Zeynep Koçak

Aksaray
Ömer Faruk Alkan
Yapay Zeka Mühendisliği

Ömer Faruk Alkan

Ankara
Furkan Mert Demirer
İşletme

Furkan Mert Demirer

Ankara
Arda Başaran
İktisat

Arda Başaran

Ankara
Azra Zişan Bilgiç
İşletme

Azra Zişan Bilgiç

Mersin
Beyza Nur Altın
Psikoloji

Beyza Nur Altın

“Vizyonu ve misyonu kaliteli olan bir okulda öğrenim görüyor olabilmek beni motive ediyor.”
Eskişehir
Yusuf Korkut	Güvenç
İktisat

Yusuf Korkut Güvenç

Kırşehir
Berra Aslan
İşletme

Berra Aslan

Malatya
Sıla Dinç
Psikoloji

Sıla Dinç

Aydın
Tuğçe Çekli
Hukuk

Tuğçe Çekli

Ankara
Elif Cansu Herdem
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Elif Cansu Herdem

Eskişehir
Sena Türkoğlu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Sena Türkoğlu

Ankara
Elif Uysal
Endüstri Mühendisliği

Elif Uysal

Ankara
Hazar Çorak
Yapay Zeka Mühendisliği

Hazar Çorak

Ankara
İsmail Kerem Atılan
Yapay Zeka Mühendisliği

İsmail Kerem Atılan

Malatya
Efe Kızılabdullah
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Efe Kızılabdullah

Kastomonu
Emirhan Tan
Endüstri Mühendisliği

Emirhan Tan

Samsun
Elif Deniz Karagüler
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Elif Deniz Karagüler

Mersin
Ceren Özarslan
İşletme

Ceren Özarslan

Kayseri
Buğra Çoban
İşletme

Buğra Çoban

Ankara
Elif Tellioğlu
İktisat

Elif Tellioğlu

Ankara
Cenker Savaş
Endüstri Mühendisliği

Cenker Savaş

Balıkesir
Mustafa Umut Kaymaz
Yapay Zeka Mühendisliği

Mustafa Umut Kaymaz

Bursa
Gülenay Karakuş
Makine Mühendisliği

Gülenay Karakuş

Ankara
Yaşam Buse Gedik
İktisat

Yaşam Buse Gedik

Erzincan
Bilgi Eylül Keskin
Yapay Zeka Mühendisliği

Bilgi Eylül Keskin

Ankara
Sude Çoruk
İşletme

Sude Çoruk

Kayseri
Ömer Ege Köstekçi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Ömer Ege Köstekçi

Antalya
Ali Doğan Çamur
Bilgisayar Mühendisliği

Ali Doğan Çamur

Ankara
Mustafa Berk Gedikli
Yapay Zeka Mühendisliği

Mustafa Berk Gedikli

Ankara
Semih Gürdal
İşletme

Semih Gürdal

Aydın
Efe Burak Onkun
İktisat

Efe Burak Onkun

Ankara
Berke Baysal
İşletme

Berke Baysal

Amasya
Mustafa Burak Ünal
İktisat

Mustafa Burak Ünal

Erzincan
İlke Çekim
İşletme

İlke Çekim

Bursa
Aybars Kansu Han
Yapay Zeka Mühendisliği

Aybars Kansu Han

Ankara
Beyza Nur Uğur
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Beyza Nur Uğur

Ankara
Irmak Uçman
Hukuk

Irmak Uçman

İzmir
Zeynep Şule	Demirezen
Makine Mühendisliği

Zeynep Şule Demirezen

Sakarya
Başar Tan Aydın
İşletme

Başar Tan Aydın

Eskişehir
Kardelen Azra Mert
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Kardelen Azra Mert

Amasya
Efe Arda Uzunova
Bilgisayar Mühendisliği

Efe Arda Uzunova

İzmir
Sıla Nur İncesu
İktisat

Sıla Nur İncesu

Erzurum
Mücahit Gürses
İktisat

Mücahit Gürses

Sakarya
Ahmet Adil Akça
Yapay Zeka Mühendisliği

Ahmet Adil Akça

Aydın
Nail Kerem Vural
İşletme

Nail Kerem Vural

Denizli